KONST / Litografier / Litografi 7908545
nr 790 8545
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Litografi, Thage Nordholm (1927-1990), 68/350, signerad, motivets mått: 40x52
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:41:54
100 kr
150 kr
250 kr